Charlotte Mozingo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 30: Line 30:
|Titanium
|Titanium
|Contemporary
|Contemporary
|
|Showstopper (Jacksonville)
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|StarQuest (Lakeland)
|StarQuest (Lakeland)
Line 40: Line 47:
|StarQuest (Atlanta)
|StarQuest (Atlanta)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
Line 47: Line 54:
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|All I Want
|All I Want
|Lyrical
|Lyrical
|
|Showstopper (Jacksonville)
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|StarQuest (Lakeland)
|StarQuest (Lakeland)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
Line 61: Line 75:
|StarQuest (Atlanta)
|StarQuest (Atlanta)
|
|
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
Line 75: Line 89:
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|2017
|2017
|Explosions
|Explosions
Line 82: Line 96:
|StarQuest (Lakeland)
|StarQuest (Lakeland)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
Line 125: Line 125:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
|Turning Page
|Lyrical
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 136: Line 136:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|Diamond
|Contemporary
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 150: Line 150:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|Feathered
|Open
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 164: Line 164:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
|Awakening
|Lyrical
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 178: Line 178:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 185: Line 185:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|Metamorphosis
|Contemporary
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 199: Line 199:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 206: Line 206:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Orlando)
|
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|
|Hide & Seek
|Open
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 220: Line 220:
|
|
|
|
|
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 227: Line 227:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 664: Line 664:
|3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups
|3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="9" |2017
|The Way You Lie
|The Way You Lie
|Contemporary
|Contemporary
Line 671: Line 671:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Hang with Me
|Hang with Me
|Open
|Open
Line 678: Line 677:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Dance Like Your Daddy
|Dance Like Your Daddy
|Jazz
|Jazz
Line 685: Line 683:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|The Road Less Traveled
|The Road Less Traveled
|Lyrical
|Lyrical
Line 692: Line 689:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Hurts
|Hurts
|Contemporary
|Contemporary
Line 699: Line 695:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Child's Play
|Child's Play
|Open
|Open
Line 706: Line 701:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Youth
|Youth
|Contemporary
|Contemporary
Line 713: Line 707:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Poker Face
|Poker Face
|Jazz
|Jazz
Line 720: Line 713:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Time Runs Out
|Time Runs Out
|Open
|Open
Line 850: Line 842:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 864: Line 856:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 878: Line 870:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 892: Line 884:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 906: Line 898:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 913: Line 905:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 927: Line 919:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 941: Line 933:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
Line 955: Line 947:
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Showbiz (Lakeland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "