Chloe Slone: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 103: Line 103:
| style="text-align: center; " |High Gold Award
| style="text-align: center; " |High Gold Award
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa I)
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa I)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Intermediate Solos
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Intermediate Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shadow Journal
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Shadow Journal
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Chelsea Jennings
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas)
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas)