Chloe Slone: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
| style="text-align: center; " |High Gold Award | | style="text-align: center; " |High Gold Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa I) | | style="text-align: center; " |KAR (Mesa I) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Intermediate Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 9-11 Intermediate Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Shadow Journal | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas) | | style="text-align: center; " |NUVO (Dallas) | ||