Chloe Solinger: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 52: | Line 52: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Tea Party | |||
| style="text-align: center; " |Ashlyn Blanpied<br />Delaney Bojorquez<br />Ava Brennan<br />Brooklyn Burton<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Kate Dunst<br />Hope Edwards<br />[[Layla Farzad]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Shab Ghaffari<br />Alyssa Grajeda<br />Audrey Kim<br />Madelyn Laussade<br />[[Ella Montano]]<br />Mia Oronoz<br />Brooke Volkert<br />Rylee Young | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | ||
| Line 84: | Line 88: | ||
| style="text-align: center; " |Beauty and the Beast | | style="text-align: center; " |Beauty and the Beast | ||
| style="text-align: center; " |OCPAA Dancers | | style="text-align: center; " |OCPAA Dancers | ||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Under Control | |||
| style="text-align: center; " |Laci Stoico<br />Abigail Veiga<br />Audrey Kim<br />Naia Parker<br />[[Ella Montano]]<br />Kate Dunst<br />Maddie Laussade<br />Sammi Chung<br />Jacine Davis<br />Olivia Magni<br />Isabella Monge<br />Kaedyn Toscano | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |I of the Storm | |||
| style="text-align: center; " |Makayla Abadie<br />Kendra Adams<br />Avery Archung<br />Alyssa Bindra<br />Jaeleigh Catalano<br />Sydney Fitzmaurice<br />[[Delaney Haye]]<br />[[Libby Haye]]<br />Madeline Hicks<br />Danni Jaime<br />Haley Kosonen<br />Emma Mcginnis<br />Mia Oronoz<br />Lana Salem<br />Arianeli Sandoval<br />Claire Tidwell<br />Kaitlyn Wu | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
You Gotta Get A Gimmick | |||
| style="text-align: center; " |Claire Tidwell<br />Riley Willis<br />Sydney Fitzmaurice<br />Ella Cron<br />Kyla Moore<br />[[Michelle Cheng]]<br />Cameron Chen<br />Annika Zaborniak<br />Peyton Heitz<br />Janae Holmes<br />Lana Salem<br />Haley Stoico<br />Sarah Wu<br />Jadyn Saigusa<br />Ollivia Nguyen<br />Delanie Munger | |||
|} | |} | ||