Chloe Solinger: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 m →Solos |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||
| style="text-align: center; " |S.O.S. | | rowspan="2" style="text-align: center; " |S.O.S. | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Donna Shepherd | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |KAR | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
|Hall of Fame | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| Line 66: | Line 69: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Poker Face | | style="text-align: center; " |Poker Face | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 79: | Line 82: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |I Gave You All | | style="text-align: center; " |I Gave You All | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 85: | Line 89: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Too Darn Hot | | style="text-align: center; " |Too Darn Hot | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 94: | Line 97: | ||
| style="text-align: center; " |2019 | | style="text-align: center; " |2019 | ||
| style="text-align: center; " |Egyptian | | style="text-align: center; " |Egyptian | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||