Christina Crocker: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
|Starpower (Riverside) | |Starpower (Riverside) | ||
|2<sup>nd</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Miss Starpower | |2<sup>nd</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Miss Starpower | ||
|- | |||
| rowspan="7" |2021 | |||
| rowspan="7" |I Surrender | |||
| rowspan="7" |Lyrical | |||
| rowspan="7" | | |||
|KAR Virtual (Burbank) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Live (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||