Christina Gregory: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Mama Knows Best | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Jump (Las Vegas) | |Jump (Las Vegas) | ||
|Ballet Class | |Ballet Class | ||
|- | |||
|Rainbow (Las Vegas) | |||
|1<sup>st</sup> in Rising Starz 9-11 Solos<br />Rising Starz Junior DOY | |||
|- | |- | ||
|Revolution Nationals (Long Beach) | |Revolution Nationals (Long Beach) | ||
| Line 26: | Line 29: | ||
| rowspan="3" |Musical Theater | | rowspan="3" |Musical Theater | ||
| rowspan="3" |Meghan Hoover | | rowspan="3" |Meghan Hoover | ||
|WCTE | |WCTE (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Revolution (Las Vegas) | |Revolution (Las Vegas) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance America | ||
|- | |- | ||
|Revolution Nationals (Anaheim) | |Revolution Nationals (Anaheim) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance America | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |2019 | ||
| | | rowspan="4" |I Gotcha | ||
| | | rowspan="4" |Musical Theater | ||
| | | rowspan="4" |Meghan Hoover | ||
| | |WCTE (Las Vegas) | ||
| | |World Class Top Ten Overall<br />Regional Title Winner | ||
|- | |- | ||
| | |Revolution (Las Vegas) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Platinum<br />Power Pak<br />Miss Junior Dance America | ||
|- | |- | ||
| | |Rainbow (Las Vegas) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Elite Starz 9-11 Solos<br />Elite Starz Junior DOY | ||
|- | |- | ||
| | |KAR Nationals Purple (Las Vegas) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos<br />Future Star Award<br />Elite Miss Junior Dance | ||
|} | |} | ||
| Line 128: | Line 77: | ||
| rowspan="2" |[[Alysa Owen]] | | rowspan="2" |[[Alysa Owen]] | ||
|Revolution (Las Vegas) | |Revolution (Las Vegas) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Las Vegas) | |KAR Nationals (Las Vegas) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Elite 9-11 Duets/Trios | ||
|} | |} | ||
| Line 201: | Line 150: | ||
[[Category:Girl Dancers]] | [[Category:Girl Dancers]] | ||
[[Category:Females Over 12]] | [[Category:Females Over 12]] | ||
[[Category:Innovation Dance Company Dancers]] | |||
[[Category:Evolve Dance Project Dancers]] | [[Category:Evolve Dance Project Dancers]] | ||
[[Category:Gregory Sisters]] | |||
[[Category:Multi-Talented]] | [[Category:Multi-Talented]] | ||
[[Category:January Births]] | [[Category:January Births]] | ||