Ciara Dalton: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 380: Line 380:
| rowspan="24" |2019
| rowspan="24" |2019
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />[[Mady Lamb]]<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|-
|Showbiz (Detroit)
|
|-
|Starpower Nationals (Atlantic City)
|
|-
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 393: Line 405:
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 405: Line 417:
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 417: Line 429:
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />Nyah Wright
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 429: Line 441:
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Nicole Boudos<br />[[Ciara Dalton]]<br />Aubree Ensign<br />Brianna Fincannon<br />Olivia Fincannon<br />Robyn Greene<br />[[Mady Lamb]]<br />Lizzy Loeb<br />Adele Megaro<br />Reese O'Brien<br />Morgan Walls<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 450: Line 462:
|Starpower Nationals (Atlantic City)
|Starpower Nationals (Atlantic City)
|3<sup>rd</sup> in 12-14 Advanced Lines
|3<sup>rd</sup> in 12-14 Advanced Lines
|-
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|-
|Showbiz (Detroit)
|
|-
|Starpower Nationals (Atlantic City)
|
|-
|-
| rowspan="3"|SOS
| rowspan="3"|SOS
Line 475: Line 475:
|2<sup>nd</sup> in 9-11 Advanced Lines
|2<sup>nd</sup> in 9-11 Advanced Lines
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="8" |2022
|
|
|
|
|[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
|-
|
|
|[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Brooklynn Walker<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 484: Line 490:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 490: Line 496:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Brooklynn Walker<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 496: Line 502:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />Sydney Kreig<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Selena Tran<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 502: Line 508:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Adysen Bishop<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Selena Tran<br />Brooklynn Walker<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|
Line 508: Line 514:
|
|
|
|
|
|Addy Anleitner<br />Kylie Benefit<br />Adysen Bishop<br />Brinley Bowman<br />Kaylee Bowman<br />[[Ciara Dalton]]<br />Olive Danko<br />Olivia Fincannon<br />Ava Hall<br />Iralyn Hicko<br />Harmony Johnson<br />Jenna Kosco<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Mady Lamb]]<br />Reese O'Brien<br />Haylee Reshkin<br />Lexi Tharp<br />Selena Tran<br />Brooklynn Walker<br />Kai Washington<br />Lailah West
|Hall of Fame (Schamburg)
|Hall of Fame (Schamburg)
|
|