Cienna Hintz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
https://kiddancers.fandom.com/>Kingofgameshows800 |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" style="text-align: center; " |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Impossible | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Ashley Valerio | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 142: | Line 142: | ||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | | style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |USA (San Pasqual) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |WCE Nationals | | style="text-align: center; " |WCE Nationals | ||