Cienna Hintz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
| style="text-align: center; " |KAR Star Showcase | | style="text-align: center; " |KAR Star Showcase | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Welcome to Wonderland | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alina Draa<br />Colie Naraghi<br />Isabelle Demange<br />Kailyn Palmer<br />Mia Basila<br />Natalie Lockwood<br />Riley Cole | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Handmaids | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Bridget Bachman<br />Caleianna Bryant<br />Mia Basila<br />Natalie Lockwood | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Wicked Game | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alina Draa<br />Aliza Workman<br />Bridget Bachman<br />Kate Gladheim<br />Mia Basila | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Lighthouse | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Bridget Bachman<br />Caleianna Bryant<br />Haley Schultz<br />Kailyn Palmer<br />Megan Braun<br />Mia Basila<br />Natalie Lockwood<br />Riley Cole | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Sing it Back | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Aliza Workman<br />Bridget Bachman<br />Caleianna Bryant<br />Megan Braun<br />Mia Basila<br />Natalie Lockwood | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Atom Dance | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alexandria White<br />Allyson Moreno<br />Audri Castelli<br />Caroline Skrable<br />Ella Pines<br />Gigi Miraflor<br />Jaden Clark<br />Lauren Montano<br />Lexi Massey<br />Maddie Shaffer<br />Maya Basista<br />Reese Fels<br />Savannah Martin<br />Vanessa Dreyer<br />[[Vanessa Valenzuela]] | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Escondido) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Diamond Large Groups | |||
|} | |} | ||