Daviana Fletcher: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 142: | Line 142: | ||
| style="text-align: center; " |Entered in Title Competition | | style="text-align: center; " |Entered in Title Competition | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Resonate | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]] | ||
| | |Spotlight | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Dallas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Dallas) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solo | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Senior Solo | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Long Beach) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Senior Solo | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Senior Solo | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Senior Solo | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Private Birds | |||
|Open | |||
|Kierra Fletcher | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||