Delaney Haye: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 57: Line 57:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="16" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Wicked Little Girls
| style="text-align: center; " |Wicked Little Girls
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Libby Haye]]
| style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
|-
| rowspan="16" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Pon de Replay
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |[[Delaney Haye]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |