Didi Vega: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Bakusbabe |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
|Starpower (Portland) | |Starpower (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> Place<br />5-Star Elite | |1<sup>st</sup> Place<br />5-Star Elite | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 146: | Line 160: | ||
|2019 | |2019 | ||
|Soldier | |Soldier | ||
| | |Contemporary | ||
| | |Brittany Boole | ||
|Amaya Skye | |Amaya Skye | ||
|KAR (Portland) | |KAR (Portland) | ||
| Line 228: | Line 242: | ||
| rowspan="2"|We Share Everything | | rowspan="2"|We Share Everything | ||
| rowspan="2"|Musical Theatre | | rowspan="2"|Musical Theatre | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"|Brittany Boole | ||
| rowspan="2"|[[Kenna Batty]]<br />[[Ava Lynn Hyppolite]]<br />[[Sydney Pimentel]] | | rowspan="2"|[[Kenna Batty]]<br />[[Ava Lynn Hyppolite]]<br />[[Sydney Pimentel]] | ||
|Celebrity Dance | |Celebrity Dance | ||