Elle McAuley: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 10: Line 10:
|eye color = Brown
|eye color = Brown
|hair color = Brown
|hair color = Brown
|school grade = 8th (18/19)
|school grade = 10th (20/21)
|profession = Dancer <br> Student
|profession = Dancer <br> Student
|affiliations = n/a
|affiliations = n/a
Line 116: Line 116:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sister Act
| style="text-align: center; " |Sister Act
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (NYC)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |