Gabby Pulido: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Hide | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Shine (Gilbert) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Hip Hop Solos | |||
|} | |} | ||