Gabi D'Ambra: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Gamer97Phu |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|7<sup>th</sup> in Mini Solos | |7<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Never Met A Wolf | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lindsey Costa | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|KAR National Title (Anaheim) | |||
|3rd Runner Up for National Miss KAR | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Blessings | | rowspan="2" |Blessings | ||