Gabi D'Ambra: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Gamer97Phu
Line 19: Line 19:
|7<sup>th</sup> in Mini Solos
|7<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2015
| rowspan="8" |2015
| rowspan="5" |Never Met A Wolf
| rowspan="6" |Never Met A Wolf
| rowspan="5" |Musical Theatre
| rowspan="6" |Musical Theatre
| rowspan="5" |Lindsey Costa
| rowspan="6" |Lindsey Costa
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|unknown
|unknown
Line 37: Line 37:
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|KAR National Title (Anaheim)
|3rd Runner Up for National Miss KAR
|-
|-
| rowspan="2" |Blessings
| rowspan="2" |Blessings