Gabi D'Ambra: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 106: | Line 106: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2021 | |||
| rowspan="3" |No Diggity | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |[[Ella Sheppard]]<br />Sophia Oppegard | |||
|Showstopper | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper WCF | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|} | |} | ||