Georgia Greene: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 111: | Line 111: | ||
|ASH (Greenville) | |ASH (Greenville) | ||
|Judge's Choice | |Judge's Choice | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="4" |Alpha & Omega | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Victor Smalley | |||
|24/7 (Birmingham) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Greenville) | |||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Jump (Miami) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Biloxi) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />On the Edge | |||
|} | |} | ||