Georgia Greene: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Silent Night | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Nina Jessica | ||
|StarQuest (Spartanburg) | |StarQuest (Spartanburg) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|NexStar | |NexStar | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Diamond<br />Junior Miss Nexstar | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Diamond<br />Junior Miss Nexstar | ||
|- | |||
|Jump (Greenville) | |||
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP | |||
|- | |- | ||
|KAR (Spartanburg) | |KAR (Spartanburg) | ||