GiaNina Paolantonio: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2014 | | rowspan="2" |2014 | ||
|Little Indians | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Elle Zitzner<br>Sarah Pasquale<br>Hailey Cawthon<br>Dannan Downey<br>Abigail Giunta<br>Emily Hallard<br>Carly Irizzary<br>Mackenzie O'Hare<br>Faith Wasserfall<br>Caitlin Wiesenhart<br>Olivia Wiesenhart<br>Natalie Wiesenhart<br>Gianna Tolento | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hoedown from Middletown | |||
| | | | ||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Edison) | |Showstopper (Edison) | ||
| | | | ||