GiaNina Paolantonio: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 257: Line 257:
|
|
|-
|-
|2019
| rowspan="2" |2019
|Judge Gia
|Judge Gia
|Jazz
|Jazz
Line 263: Line 263:
|Drop the Beat (Akron)
|Drop the Beat (Akron)
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|Munchausen by Proxy
|Contemporary
|[[Pressley Hosbach]]
|Imagine NDC (Hollidaysburg)
|3<sup>rd</sup> in 12-14 Duet/Trios
|}
|}


Line 345: Line 351:
|Contemporary
|Contemporary
|[[Brady Farrar]]<br />[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]<br />[[Savannah Kristich]]
|[[Brady Farrar]]<br />[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]<br />[[Savannah Kristich]]
|
|DreamMaker (Scranton)
|1<sup>st</sup> in 9-11 Small Groups
|1<sup>st</sup> in 9-11 Small Groups
|-
|-
Line 358: Line 364:
|[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]
|[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]
|Starbound (Woodbridge)
|Starbound (Woodbridge)
|
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-
|-
|Blue Bloods
|Blue Bloods
Line 376: Line 382:
|[[Elliana Walmsley]]<br />[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]
|[[Elliana Walmsley]]<br />[[Hannah Colin]]<br />[[Lilliana Ketchman]]<br />[[Pressley Hosbach]]<br />[[Sarah Georgiana]]
|Fierce (Lancaster)
|Fierce (Lancaster)
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups<br />2<sup>nd</sup> Overall
2<sup>nd</sup> Overall
|-
|-
|Stone Faced
|Stone Faced