Gracie Strunk: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2017 | |||
| rowspan="2" |Rise Up | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Dance Machine | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine Nationals | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Step by Step | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Dance Machine | |||
| | |||
|- | |||
|Dance Machine Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 30: | Line 63: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | |||
| rowspan="2" |Daddy | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |KeeLee Strunk | |||
|Dance Machine | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Dance Machine Nationals | ||
| | | | ||
|} | |} | ||