Hailey Bills: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 177: Line 177:
|Performance as Teen<br />Female Best Dancer Winner  
|Performance as Teen<br />Female Best Dancer Winner  
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |Malagueña
| rowspan="3" |Malagueña
| rowspan="2" |Specialty  
| rowspan="3" |Specialty  
| rowspan="2" |Jay Jay Dixonbey
| rowspan="3" |Jay Jay Dixonbey
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|-
|Jump (Portland, OR)
|Jump (Portland, OR)
|
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|-
|NUVO (Provo)
|2<sup>nd</sup> in Senior solos
|}
|}