Hannah Grace Colin: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 159: Line 159:
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2020
| rowspan="8" |2020
| rowspan="4" |Manhattan
| rowspan="4" |Manhattan
| rowspan="4" |Lyrical  
| rowspan="4" |Lyrical  
Line 177: Line 177:
|Contemporary
|Contemporary
|Revel Nationals (Orlando)
|Revel Nationals (Orlando)
|did not place
|-
| rowspan="2" |Sinking Feeling
| rowspan="2" |Contemporary
|Revel (Kentucky)
|did not place
|-
|Sheer Talent (Cincinnati)
|did not place
|did not place
|-
|-