Hope Gronke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen StarQuest | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 134: | Line 134: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2019 | ||
| rowspan="9"|Hostage | | rowspan="9"|Hostage | ||
| rowspan="9"| | | rowspan="9"| | ||
| Line 164: | Line 164: | ||
|Tremaine | |Tremaine | ||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|One | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Portland) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen StarQuest | |||
|} | |} | ||