Hope Gronke: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 223: Line 223:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="12"|2019
| rowspan="15"|2019
| rowspan="2"|Warriors of Winter
| rowspan="2"|Warriors of Winter
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
Line 244: Line 244:
|Platinum
|Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Closure
| rowspan="4"|Closure
| rowspan="3"|Lyrical
| rowspan="4"|Lyrical
| rowspan="3"|Mitchel Federan
| rowspan="4"|Mitchel Federan
| rowspan="3"|[[Kassidy Bundy]]
| rowspan="4"|[[Kassidy Bundy]]
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|Spotlight (Portland)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
Line 257: Line 260:
|Platinum
|Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Dream State
| rowspan="3"|Dream State
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|Meghan McHone
| rowspan="3"|Meghan McHone
| rowspan="2"|[[Kassidy Bundy]]<br />Alia Takashima
| rowspan="3"|[[Kassidy Bundy]]<br />Alia Takashima
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|5<sup>th</sup> in Senior Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Senior Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|Spotlight (Portland)
|4<sup>th</sup> in Senior Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Subtile Thing
| rowspan="4"|Subtile Thing
| rowspan="3"|Open
| rowspan="4"|Open
| rowspan="3"|Lauren Flores
| rowspan="4"|Lauren Flores
| rowspan="3"|[[Kassidy Bundy]]<br />[[Skyler Pimentel]]
| rowspan="4"|[[Kassidy Bundy]]<br />[[Skyler Pimentel]]
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|Spotlight (Portland)
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)