Hope Gronke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 228: | Line 228: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="2"|2017 | ||
|Unknown | | rowspan="2"|Unknown | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Lauren Flores | | rowspan="2"|Lauren Flores | ||
|[[Skyler Pimentel]] | | rowspan="2"|[[Skyler Pimentel]] | ||
|Sheer Talent | |Sheer Talent | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Diamond | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Diamond | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Act 1 Talent | |||
|Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4"|2018 | | rowspan="4"|2018 | ||