Isabella Dimopoulos: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Velocity | | style="text-align: center; " |Velocity (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |MOVE (Riverside) | | style="text-align: center; " |MOVE (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Stand Down | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|} | |} | ||