Isabella Jarvis: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="11"|2018 | ||
|Love | |Love | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 150: | Line 150: | ||
|DancerPalooza 2018 | |DancerPalooza 2018 | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4"|2019 | |||
|Ethereal Beauty | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Immortal | |||
|Open | |||
| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||