Isabella Jarvis: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Judges' Pick | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Judges' Pick | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2020 | ||
|Aura Nera | |Aura Nera | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 191: | Line 191: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Allow the Light | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Mackenzie Larkin Symanietz | ||
|JUMP (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Radix (Minneapolis) | |Radix (Minneapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 201: | Line 204: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame Live | |Hall of Fame Live | ||
| | |||
|- | |||
|2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||