Isabella Jarvis: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 249: Line 249:
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
| rowspan="3" |Veil Between
| rowspan="4" |Veil Between
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]]
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer
|-
|JUMP (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Omaha)
|NUVO (Omaha)