Jadyn Hoekstra: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|2016 | |||
|Nebula | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Radix | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Salute | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Dupree Dance | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4"|2017 | |||
| rowspan="4"|Haters | |||
| rowspan="4"| | |||
| rowspan="4"| | |||
|Dupree Dance | |||
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Celebrity Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inferno Dance | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2018 | |||
| rowspan="3"|Heroes | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"| | |||
|Dupree Dance | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Abyss | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Miranda Radcliff | |||
|WCTE | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Inferno Dance | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="8"|2019 | |||
| rowspan="4"|Glass | |||
| rowspan="4"|Contemporary | |||
| rowspan="4"|Miranda Radcliff | |||
|WCTE | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Rainbow (Upland) | ||
| | |Double Platinum | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Tremaine | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="4"|Dreams | ||
| | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| | | rowspan="4"|Miranda Radcliff | ||
| | |Celebrity Dance | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |NYCDA | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Rainbow (Upland) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Elite Starz 12-14 Solos<br />Double Platinum | ||
|} | |} | ||