Jamieson Deacy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 256: | Line 256: | ||
|Starpower (Ontario) | |Starpower (Ontario) | ||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Lines | |1<sup>st</sup> in 8 & Under Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="7"|2017 | |||
|Vogue | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Kelsey Gampol<br />[[Ella Montano]]<br />[[Naia Parker]]<br />Laci Stoico<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|All That Jazz | |||
|Musical Theater | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Trendsetter | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Laci Stoico<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Proud Mary | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Sammi Chung]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Layla Farzad]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Kelsey Gampol<br />Mackenzie Gregorio<br />Madelyn Laussade<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Kaedyn Toscano<br />Brooke Volkert<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Beauty and the Beast | |||
| rowspan="3"|Open | |||
| rowspan="3"|OCPAA | |||
| rowspan="3"|Many Dancers | |||
|MOVE (Pomona) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Line | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | |2018 | ||