Jaylyn Vaughan: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Adding categories
imported>Kingofgameshows800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2016
| rowspan="3"|2016
| rowspan="2"|Fever
| rowspan="3"|Fever
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|MOVE (Riverside)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|KAR (Upland)
|KAR (Upland)
|7<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos
|7<sup>th</sup> in Secondary 12-14 Solos