Jenna Petty: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 400: | Line 400: | ||
|Velocity (Myrtle Beach) | |Velocity (Myrtle Beach) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2018 | |||
| rowspan="4" |Mended | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |[[Brinley Mineroldi]] | |||
|Adrenaline (Charleston) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Spartenburg) | |||
| | |||
|- | |||
|StarSystems | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Winston-Salem) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |||
|} | |} | ||