Jennilee Soares-Paez: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 65: Line 65:
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Solos
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2013
| rowspan="5"|2013
| rowspan="2"|Miss Invisible
| rowspan="3"|Miss Invisible
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|Headliners
|
|-style="text-align: center; "
|KAR (Concord)
|KAR (Concord)
|1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos
|1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos