Jennilee Soares-Paez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Solos | |1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2013 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Miss Invisible | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"| | ||
|Headliners | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Concord) | |KAR (Concord) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos | |1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos | ||