Kaitlyn Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
https://kiddancers.fandom.com/>Kingofgameshows800 |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Impressions | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Jessica Sandoval | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | | style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | ||
| Line 47: | Line 53: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Nocturnal | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Chantel Aguirre | ||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 56: | Line 62: | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | | style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2019 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2019 | ||
| style="text-align: center; " |Delete Beach | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Delete Beach | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="4" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />DJ'S | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />DJ'S Pick | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |RADIX (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||