Kaitlyn Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 88: | Line 88: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Girls | | style="text-align: center; " |Girls | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 109: | Line 109: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Mini Mix | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Genevieve Cacoilo<br />[[Solea Chaidez]]<br />Charlotte Kautzer<br />Mia Madril<br />Alexandria Martinez<br />Julissa Ortiz<br />Avery Saxe<br />[[Amanda Trinh]]<br />Jiselle Valadez<br />Azure Young | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer Large Groups | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||