Kaitlyn Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Impressions | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Jessica Sandoval | ||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||