Kaitlyn Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | | style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Delete Beach | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />DJ'S PICK | |||
|} | |} | ||