Kalysta Gregory: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 61: Line 61:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2016
| rowspan="3"|2016
|Black Bird
| rowspan="3"|Black Bird
|Tap
| rowspan="3"|Tap
|Aaron Tolson
| rowspan="3"|Aaron Tolson
|KAR (Orlando)
|KAR (Orlando)
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|Adrenaline
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2017
| rowspan="7"|2017
Line 93: Line 99:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO
|NUVO (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "