Kalysta Gregory: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 265: Line 265:
|Showstopper (Lakeland)
|Showstopper (Lakeland)
|3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups<br />Double Platnum
|3<sup>rd</sup> in Junior Large Groups<br />Double Platnum
|-style="text-align: center; "
|2013
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2014
|2014