Kalysta Gregory: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Adding categories
imported>Kingofgameshows800
Line 257: Line 257:
|Showstopper (Lakeland Sr.)
|Showstopper (Lakeland Sr.)
|8<sup>th</sup> in Teen Production Lines
|8<sup>th</sup> in Teen Production Lines
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2011
|Tea Party
|
|
|
|Showstopper (Lakeland)
|
|-style="text-align: center; "
|Country Girls
|
|
|
|Showstopper (Lakeland)
|
|-style="text-align: center; "
|Let's Get Loud
|
|
|
|Showstopper (Lakeland)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2012
|2012
Line 299: Line 321:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
|2018
|We Groove
|Tap
|
|
|
|Brandi Bottger<br />Christian Bottger<br />Brianna Caulfield<br />Emily Cheshire<br />Amalia Clements<br />Kaylee Eorgan<br />[[Makenna Gregory]]<br />Allison Hayduke<br />Haley Insoft<br />[[Grace Maggio]]<br />Shannon Mckelvey<br />Maia Miranda<br />Max Sterling
|
|Showstopper (Lakeland)
|
|
|
|
|}
|}