Kalysta Gregory: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 74: Line 74:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2017
| rowspan="6"|2017
| rowspan="3"|Loved
| rowspan="2"|Loved
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|
| rowspan="2"|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 83: Line 83:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Lakeland)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|Somewhere Over the Rainbow
| rowspan="4"|Somewhere Over the Rainbow
Line 97: Line 94:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Lakeland)
|Showstopper (Lakeland)
|
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO (Orlando)
|NUVO (Orlando)