Kamdyn Wedel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Some Like it Hot | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Some Like it Hot | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Jessica Morrow | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jessica Morrow | ||
| style="text-align: center; " |Alli Gervais | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Alli Gervais | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Overland Park) | | style="text-align: center; " |Starpower (Overland Park) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duets | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Duets | |||
|} | |} | ||