Kamdyn Wedel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 66: | Line 66: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Got It | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Got It | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |Kelsey Meinholdt | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Kelsey Meinholdt | ||
| style="text-align: center; " |TOP Nationals | | style="text-align: center; " |TOP Nationals | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Overland Park) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||