Kamdyn Wedel: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
|Human | | rowspan="2" |Human | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Jessica Morrow | | rowspan="2" |Jessica Morrow | ||
|Hall of Fame (Kansas City) | |Hall of Fame (Kansas City) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Limbo | |Revolution (Kansas City) | ||
|Open | | | ||
|Erin Lustig | |- | ||
| rowspan="2" |Limbo | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |Erin Lustig | |||
|Hall of Fame (Kansas City) | |Hall of Fame (Kansas City) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Revolution (Kansas City) | |||
| | |||
|} | |} | ||