Kara Newman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2009 | | rowspan="2" |2009 | ||
|Crippled Bird | | rowspan="2" |Crippled Bird | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Victoria Frank<br />[[Talia Seitel]] | | rowspan="2" |Victoria Frank<br />[[Talia Seitel]] | ||
| | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Mini Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
|2<sup>nd</sup> in Petite Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2015 | | rowspan="2" |2015 | ||
| Line 227: | Line 230: | ||
|unknown | |unknown | ||
|Conrad Borges-Moraes<br />[[Bailey Mahaffey]] | |Conrad Borges-Moraes<br />[[Bailey Mahaffey]] | ||
| | |Countdown (Fallbrook) | ||
| | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
|Woman's Work | |Woman's Work | ||
|unknown | |unknown | ||
|[[Jordyn Davis]]<br />Avery Dorflinger | |[[Jordyn Davis]]<br />Avery Dorflinger | ||
| | |Countdown (Fallbrook) | ||
| | |unknown scoring | ||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;" | ||