Kara Newman: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 360: Line 360:
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="11" |2016
| rowspan="12" |2016
|Leaving With No Destination
|Leaving With No Destination
|Lyrical
|Lyrical
Line 372: Line 372:
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|8<sup>th</sup> in Senior Small Groups
|8<sup>th</sup> in Senior Small Groups
|-
|Troy
|Open
|Jessica Amante<br />[[Jordyn Davis]]<br />Cortney Jordan<br />Hallie Loo<br />Monica Macdonald<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kara Newman]]
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|-
|-
|Medicine
|Medicine