Kassidy Bundy: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos<br>Miss StarQuest | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos<br>Miss StarQuest | ||
|} | |||
===Duets=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||