Kayla Murray: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|7<sup>th</sup> in Competitive 8 & Under Solos | |7<sup>th</sup> in Competitive 8 & Under Solos | ||
|- | |- | ||
|2010 | | rowspan="2" |2010 | ||
|My Boyfriend's Back | | rowspan="2" |My Boyfriend's Back | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|Starpower Nationals (Las Vegas) | |Starpower Nationals (Las Vegas) | ||
|7<sup>th</sup> in Power 8 & Under Solos | |7<sup>th</sup> in Power 8 & Under Solos | ||
|- | |||
|KAR | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2013 | |2013 | ||